17 сентября 2012 г.

Безпеку перевезення пасажирів контролює ДАІ!

З метою попередження аварійності на пасажирському автотранспорті, посилення роботи щодо зміцнення транспортної дисципліни водіїв, підвищення технічної готовності автобусів, які залучаються до перевезень людей, особливо під час перевезення організованих груп дітей Державтоінспекцією Київщини постійно проводяться профілактичні  заходи на пасажирському автотранспорті  .              

  За 8 місяців поточного року на території Київської області з вини  водіїв автобусів скоєно  11 ДТП в яких 63 людини отримали тілесні ушкодження.

Детальніше...
17 сентября 2012 г.

Скутер: засіб пересування чи небезпека на дорозі?

Останнім часом на вулицях та дорогах Київщини спостерігається помітне зростання кількості мопедів. Це й не дивно: досить простий в керуванні апарат за доволі доступною ціною приваблює багатьох бажаючих покататися «з вітерцем». За кермом скутера можна побачити як підлітків, а часто й дітей, так і пенсіонерів. Здавалося б, винайдено нарешті ідеальний транспортний засіб, однаково зручний для всіх…
Детальніше...
17 сентября 2012 г.

Найкраща нагорода-подяка громадян.

16 серпня 2012 року близько   06 години,  нарядом ДПС ДАІ Київської області, які рухались по місту Києву для забезпечення супроводження  на проспекті Науки, біля будинку № 50 було помічено двох громадян на автобусній зупинці, які із застосуванням фізичної сили відібрали в жінки золотий ланцюжок і пакет з речами та намагалися втекти. Під час переслідування, одного із злочинців було затримано, ним виявився житель Запорізької області 1986 року народження.  По іншому нападнику проводяться розшукові заходи.

Правоохоронці надали першу медичну допомогу жінці та викликали на місце події швидку допомогу. Після чого затриманого  доставлено до Голосіївського РУ міліції для подальших слідчих дій.

Детальніше...
17 сентября 2012 г.

До відома жителів Київської області!

Повідомляємо, що для підвищення ефективності заходів направлених на якісне та своєчасне обслуговування громадян,  відділення реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ при УДАІ ГУМВС України в Київській області з обслуговування Вишгородського району змінило адресу діяльності. Прийом громадян проводиться за адресою: м. Вишгород, вул. Шолуденка, 19.

В новому приміщенні створено належні умови, як для відвідувачів так і працівників відділення, на видному та доступному місці розміщена інформація про послуги,

які надає реєстраційно-екзаменаційне відділення.

Детальніше...

← Ctrl 482 483 484 485 486

Корисні веб-ресурси

Міністерство внутрішніх справ України

Управління безпеки дорожнього руху

Головне управління Національної поліції в Київській області

Київська обласна державна адміністрація